fbpx

Digital Kids ПОКОЛІННЯ БЕЗМЕЖНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Абетка IT

Сайтобудування

Курс Сайтобудування в Центрі розвитку для дітей Digital Kids унікальний тим, що вже на першому занятті кожна дитина самостійно створить свій власний сайт в Інтернеті. Надалі наповнить його яскравою інформацією, анімує блоки з текстом та картинками. Навчиться створювати динамічні слайдери та фотогалереї.

Доросла людина (не програміст) може занудьгувати, дивлячись на нескінченні рядки коду, що вже говорити про дітей. Тому, основи мови розмітки HTML і мови стилів CSS, в курсі Сайтостоєнія, вивчаються дітьми на реальних прикладах, поступово, при необхідності.

Навіть якщо Ваша дитина не планує все своє життя присвятити програмуванню, знання та навички, отримані в рамках даного курсу Сайтобудування, знадобляться у житті для блогерів, власників інтернет магазинів та ін.

У сучасному світі будь-яка, навіть найменша компанія прагне обзавестися власним сайтом, тому що це свого роду «візитна картка» в Інтернеті, без якої ведення бізнесу вже виглядає несучасно, несерйозно і безперспективно.

Професія веб-майстра за останні роки піднялася на перші рядки в рейтингу найпривабливіших професій у сфері IT. У зв’язку з цим нині з’являється все більше бажаючих пройти навчання створенню сайтів з нуля та освоїти цю престижну спеціальність, щоб надалі мати стабільний та гідний заробіток. Мета цього курсу – навчити дітей створювати сучасні веб-сайти.

Що таке сайтобудування та

як стати веб-майстром?

Створення сайту – це комплекс заходів щодо розробки, створення, оптимізації та просування сайтів. Все, що тим чи іншим чином пов’язане з виготовленням та супроводом сайтів. Це ціла наука, яка вимагає певних навичок та знань у багатьох галузях, таких як веб-програмування, дизайн, копірайтинг, SEO та інших.

У сучасному Інтернеті свій сайт може зробити будь-хто. Але, як правило, якість веб-проектів залишає бажати кращого. Щоб сайт був конкурентоспроможним, потрібно грамотно підійти до питання і залучити до роботи професіоналів. За допомогою мови програмування програміст створює сторінки сайту та поєднує їх у цілісний об’єкт, після чого верстає для коректного відображення у браузерах. Особливу увагу слід приділити інтерфейсу майбутнього сайту, забезпечення його коректної працездатності та безпеки. Так ось, професійний веб-майстер все вищеперелічене робить сам! Це програміст, веб-дизайнер, верстальник, адміністратор та модератор, а часом і SEO копірайтер в одній особі.