fbpx

Digital Kids ПОКОЛІННЯ БЕЗМЕЖНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Абетка IT

Комп’ютерна грамотність

Комп’ютери вже давно і міцно увійшли до нашого життя, вони оточують нас усюди. Ми живемо у вік технічного прогресу та інформаційних технологій.

Діти з пелюшок користуються смартфонами, планшетами та іншими гаджетами. Маленька дитина освоює комп’ютер за допомогою ігор, відеороликів, соціальних мереж, месенджерів – використовує його в основному для розваг. Але комп’ютер – це іграшка, а й чудовий інструмент пізнання, розвитку та створення нового. Своєчасне навчання дітей комп’ютерної грамотності дозволить дитині зі споживача контенту перетворитися на її творця, стати досвідченим користувачем ПК.

Комп’ютерна грамотність включає уміння працювати на комп’ютері та інших інформаційних пристроях, володіння основними офісними програмами, розуміння головних термінів інформатики, а також навички роботи з текстом, самостійного управління папками та файлами.

На курсах у нашій школі ваша дитина:

  • освоїть десятипальцевий сліпий спосіб набору тексту;
  • познайомиться з пристроєм комп’ютера та його функціональними можливостями;
  • освоїть основні комп’ютерні терміни;
  • вивчить основи роботи з офісними програмами (пакет Microsoft Office);
  • познайомитися з антивірусними програмами та азами інформаційної безпеки;
  • дізнається, як забезпечити безпеку комп’ютера і зберегти конфіденційність даних, що зберігаються в ньому.

Курс “Комп’ютерна грамотність для дітей” проводять досвідчені викладачі-практики. Вся інформація подається в легкій та доступній для дітей формі: мінімум теорії та максимум практики.