fbpx

Digital Kids ПОКОЛІННЯ БЕЗМЕЖНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Digital Kids школа программирования для детей

Створення ігор у Scratch

Перейти від ігор на комп’ютері до створення ігор на комп’ютері.

Відеоігри, всупереч думці багатьох батьків, розвивають логічне та абстрактне мислення, сприйняття, моторику, уяву, пам’ять та самостійність. А якщо не лише грати, а й створювати власні ігри?

Ігри на комп’ютері здатні прищепити дитині інтерес до сучасних IT-технологій та програмування. Бажаєте, щоб ваша дитина перетворилася зі споживача технологій на їхнього творця? Тоді запишіть його на курси створення комп’ютерних ігор!

Наші викладачі курсу програмування ігор у Scratch для дітей впевнені, що розробка ігор — це відмінний спосіб перетворити хоббі у розвиваюче заняття. У процесі створення власної гри ваша дитина просто та весело навчиться програмувати.

Scratch для дітей

Scratch — це зрозуміла та захоплювальна мова програмування, яка розроблена Массачусетским технологічним університетом спеціально для дітей. За допомогою Scratch програмування стає доступним, а навчання — захоплюючим. Це унікальне середовище для дітей програмуванню, перекладено на 50 мов, українською включно.

У Scratch не має складних коді та не треба набирати команди вручну. Програма складається за допомогою різнокольорових візуальних блоків-кірпичіків, які треба росто перетягувати та з’єднувати, як кубики у конструкторі Lego. У програму можна заносити зміни у будь-який момент — результат видно одразу.

Пройшовши курс Scratch для дітей, ваша дитина:

  • познайомиться з основами програмування за допомогою візуальної мови програмування Scratch;
  • навчиться створювати різноманітні об’єкти, переміщувати їх по екрану, видозмінювати та грати з ними, створювати форми взаємодії між ними;
  • створить власні анімовані та та інтерактивні історії, презентації, моделі, ігри та інші твори;
  • поглибить знання у математиці;
  • розвине алгоритмічне мислення;
  • навчиться працювати у команді;

Навчання дітей програмуванню у Scratch проводиться у цікавому творчому форматі. Такі заняття жодну дитину не залишить байдужим. А отримані навички програмування стануть заставою подальшого успішного розвитку у сфері ІТ та не тільки.