fbpx

Digital Kids ПОКОЛЕНИЕ БЕЗГРАНИЧНЫХ ВОЗМОЖНОСТЕЙ

Digital Kids школа програмування для дітей

Створення ігор у Roblox Studio

Roblox — це найпопулярніша онлайн-гра, яка орієнтована на дітей віком від 6 років. Зовсім недавно з’явилась можливість розробляти ігри на власній платформі!
Roblox Studio — це середовище для розробки комп’ютерних ігор у світі Roblox. Це движок, який допомагає вашій дитині зрозуміти, як створити свій власний ігровий світ, поділитися їм з друзями та міровою ігровою спільнотою.

У наш час професійні розробники ігор та додатків — дуже затребувана та перспективана спеціальність. Якщо вашу дитину цікавлять комп’ютерні ігри та інформаційні технології, але він ще не має досвіду у програмуванні, то на нашому курсі вона зможе почати розвиватися у цьому напрямку

Переваги створення ігор у Roblox Studio.

Ще декілька років тому розробка комп’ютерних ігор була виключно професійною сферою діяльності невеликого кола компаній, але з появою крупних ігрових движків все різко змінилось!
На наших курсах програмування діти розберуть основи розробки комп’ютерних ігор та створити перші власні ігри разом зі світом Roblox.

Які переваги цієї платформи?

 1. Roblox – це найпопулярніший гра, практично усі діти або грають в неї, або чули про неї.
 2. Roblox – це барвисте середовище, у якому багато речей адаптовані так, що навіть маленькі діти можуть створювати в ньому свої власні ігри.
 3. Roblox Studio дає можливітьс створювати деякі типи ігор, навіть не використовуючи мову програмування, що дозволяє швидко зацікавити дітей та ознайомити їх з більшістю необхідних інструментів.
 4. Модуль мови Lua, який використовують для програмування цих ігор — функціональний структурований та в загалі легкодоступний до розуміння.
 5. В Roblox Studio має можливість спільної розробки ігор — діти можуть створювати власні ігри та публікувати їх у середовищі Roblox всього за два кліка.
 6. Також платформа дає можливість доработки власних проєктів.
 7. Курс «Створення ігор у Roblox Studio» чудово засвоюють діти з молодшої школи.

Інформаційні технології розвиваються дуже швидко, тому програмування — одна з найбільш затребуваних спеціальностей.
Вивчення механіки створення комп’ютерних ігор, досвід над проектами, основи мови програмування Lua — все це буде цінним досвідом для любої людими, яка планує не тільки користуватися комп’ютерними продуктами, алей й захоче розібратися у тому, як вони працюють, або створити свій софт самостійно.

Також на нашому курсі ми зробимо акцент на загальні поняття та принципи, які використовуються у всіх мовах програмування та закладемо основу для подальшого розвитку у цій галузі.

На курсі «Створення ігор у Roblox Studio» ваша дитина:

 1. навчится принципам роботи ігрового движка, дізнається його сильні та слабкі сторони.
 2. отримує базові навички ігрового програмування на Lua;
 3. засвоїть “етику програміста” та отримує уявлення про тек, як структурувати код;
 4. отримує базові знання об алгорітмиці та оптимізації проектів та скриптів;
 5. навчиться основам ігрової фізики движка;
 6. навчитися моделювати об’єкти, створювати персонажі та анімацію, працювати з текстурами та освітлюванням, проектувати ландшафти, траву та дерева, використовувати звук, створювати спецефекти та розробляти інші елементи гри;
 7. реалізує своє уявлення у власній повноцінній ігровий світ.

Запишіть дитину на курс по створенню ігор у Roblox Studio. Проведемо час з користю! Завдяки вивченню такого перспективного, у наш час, направлення як розробка ігор, маленький програміст вже не буде марно витрачати час, граючи у комп’ютерні ігри, від навчиться розробляти, програмувати та створювати власний ігровий всесвіт!

Вимоги до комп’ютера
для вивчення курсу «Створення ігор у Roblox Studio»

Будь ласка, перевірте, чи відповідає Ваш комп’ютер вимогам

МІНІМАЛЬНІ СИСТЕМНІ ВИМОГИ ДО КОМП’ЮТЕРА:

Процесор: Intel Core i3, аналогічний або вище.

Оперативна пам“ять: 2гб.

Відеокарта: люба, з об’ємом відеопам’яти не менш ніж 500 мб.

РЕКОМЕНДОВАНІ СИСТЕМНІ ВИМОГИ:

Процесор: двухядерний Intel Core i5 або аналогічний.

Оперативна пам“ять: 4гб.

Відеокарта: люба відеокарта з об’ємом відеопам’яти не менш 1гб.