fbpx

Digital Kids ПОКОЛІННЯ БЕЗМЕЖНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Робототехніка

Розумний будинок на Arduino

В нашому центрі дитячої творчості Digital Kids відкрито новий курс: «Електронна інженерія: Розумний будинок на Arduino». Він не залишить байдужими старших хлопців. 

 

Справжня наука майбутнього так завжди називали робототехніку. І займатися цією наукою змалку означає зробити впевнений старт у успішне майбутнє.

Тож чим сьогодні можна зацікавити підлітка?

Насамперед нестандартним підходом у навчанні формули, прості досліди, теорію, звичайно ж, ніхто не скасовував, але залишимо їх для школи. На наших заняттях хлопці на практиці будуть застосовувати закони фізики, проводити реальні розрахунки, програмувати, і результатом цього буде винахід.

На курсі “Основи електронної інженерії. Розумний будинок на Arduino» хлопці зможуть відчути себе у ролі проектувальника, зібрати та запрограмувати систему розумного будинку. В якості реалізації цієї задачі ми використовуємо електронну платформу Arduino та спеціалізоване програмне забезпечення Arduino IDE, Scratch.

Arduino (Ардуїно) – апаратно-програмний комплекс, основними компонентами якого є плата введення-виводу та середовище розробки.

Arduino – це мозок робота. Застосовується для створення електронних пристроїв, що виконують найрізноманітніші дії. До плати можна підключати різну периферію – кнопки, мотори, різні датчики (температури, тиску, освітленості, прискорення, рух по лінії, ультразвукові тощо), рідкокристалічні індикатори (цифро-літерні), написати програму та змусити взаємодіяти все це як завгодно.

 

Що буде на наших заняттях?

  1. Робота з мікроконтролерами сімейства Ардуїно
  2. Вивчення елементної бази електроніки (світлодіоди, резистори, транзистори, датчики та багато іншого). Підключення виконавчих пристроїв та датчиків.
  3. Програмування у візуальному середовищі Scratch, Arduino IDE мовою C++
  4. Розробка та реалізація своїх систем розумного будинку

Заняття проходять у групах до 8 осіб та проводяться 1 раз на тиждень по дві години. Заняття наповнені теоретичним та практичним матеріалами, включаючи елементи змагань та показових виступів.