fbpx

Digital Kids ПОКОЛІННЯ БЕЗМЕЖНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Digital Kids школа програмування для дітей

Програмування ігор на Python

GameDev – не просто моднявий тег, створений для опису прикладної сфери використання мов програмування. Розробка ігор — це глибокий та насичений світ, у якому однаково комфортно почувають себе як підлітки, які тільки починають вивчати кодінг та створюючі свої перші ігри, так і титани індустрії, які заробляють мільйонні статки, які приносять не тільки дохід, але й естетичне задоволення. Джерела багатьох крупних ігрових стартапів знаходяться саме у аматорському програмуванні ігор та графіки

Однією з найбільш зручних та популярних мов розробок є Python. Швидкість та простота створення програм на ній здобула їй надійну репутацію у самих різних галузях. На Python працює служба сумісного використовування відеоматеріалів YouTube, клієнтські та серверові ПЗ сховища Dropbox, Intel, Hewlett-Packard та IBM використовують Python для апаратного тестування, Industrial Light & Magic, Pixar та інші компанії використовують Python у виробництві анімаційних фільмів. Висока роль Python у інфраструктурах ПЗ Netflix и Yelp, NASA використовують Python для вирішення задач наукового програмування, а для шифрування та аналізу розвідувальної інформації мову Python використовує навіть Агентство національної безпеки США.

Стандартна реалізація мови Python написана на мові Сі, комплірується та запускається практично на любий платформі, яка використовується у справжньому часі: від комп'ютерів та ігрових приставок до цифрових асистентів та крупних суперкомп’ютерів, що робить Python однією із самих актуальних кросплатформених мов програмування.

Програмування ігор та створення мультимедіа — одні з переваг Python. Крім багатьох проектів від незалежних розробників, на Python були написані і культові ігри. Так, грандіозний космічний симулятор EVE Online від ісландської компанії CCP Games, яка представляє собою масову багатопользовательську ролеву оналайн-ігру, широко використовуює Python. У не менш легендарній Civilization IV сценарії та події написані цілком на Python.

Підлітковий вік — саме той час, коли потрібне програмування на Python. Розробка ігор, як інструмент навчання, є найбільш зручним форматом освоєння мови.

На заняттях курса слухачі:

  • вивчать основи востребуваної мови Python;
  • навчаться малювати та анімувати за допомогою коду;
  • напишуть власні ігри.

Вимоги до комп’ютеру

для навчання на курсі «Програмування на Python»

Просимо перевірити, чи підходить Ваш компьютер.

МІНІМАЛЬНІ СИСТЕМНІ ВИМОГИ ДО КОМП’ЮТЕРУ:

Процесор: Intel Core i3, аналогичний або вище. 

Оперативна пам’ять: 2гб. 

Відеокарта: люба, з об’ємом відеопам’яти не менш 500 мб.

РЕКОМЕНДОВАНІ СИСТЕМНІ ВИМОГИ:

Процесор: двухядерний Intel Core i5 або аналогічний. 

Оперативна пам’ять: 4гб. 

Відеокарта: люба відеокарта з об’ємом відеопам’яти не менш 1гб.