fbpx

Digital Kids ПОКОЛІННЯ БЕЗМЕЖНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Абетка IT

Комп’ютерна графіка

Розвиток інформаційних технологій, проникнення їх на всі боки нашого життя, надзвичайно підвищили затребуваність комп’ютерної графіки, тому що її результатами сьогодні користується не обмежене коло фахівців, як було раніше, а практично всі без винятку люди взаємодіючі з комп’ютерами, мобільними пристроями.

Курс Комп’ютерна графіка спеціально розроблений для школярів, щоб дати впевнений старт у багатьох напрямках IT.

Сьогодні можна впевнено сказати, що комп’ютерна графіка по праву може вважатися одним з найважливіших видів мистецтва, що надає величезний вплив на суспільство.

Від візиток та флаєрів до білбордів та глянцевих журналів.

Курс Комп’ютерна графіка складається з двох частин, присвячених двом програмам флагманам у векторній та растровій графіці: CorelDRAW та Adobe Photoshop.

У першій частині розберемо програму-редактор векторної графіки – CorelDRAW. Вона використовується графічними дизайнерами, поліграфістами, ландшафтними дизайнерами, web-дизайнерами, творцями реклами (наприклад зовнішньої реклами), тому що великий масштаб робочого аркуша програми зможе дозволити розробити рекламні розтяжки та щити різної величини та одразу посилати це на друк.

Коли ви йдете вулицями будь-якого міста, можете бути впевнені, що макети всіх вивісок, мимохідь, рекламних щитів були розроблені саме у програмі CorelDRAW. Фахівців, які працюють у векторній графіці з нетерпінням чекають у будь-якій рекламній агенції.

Друга частина курсу Комп’ютерна графіка присвячена відомій усім та кожному програмі Adobe Photoshop. Програма не має собі рівних у створенні та редагуванні растрової графіки.

У програмі курсу є вичерпні знання всіх без винятку базових інструментів програми. Послідовний та глибокий розгляд функціональних можливостей програми за принципом «від простого до складного» дозволить освоїти способи побудови зображень, корекції кольору фотографій, ретуші, створення колажів, а також вирішення творчих завдань, таких як малювання, колажування та художнє оброблення фотографій.

Якщо майбутня сфера діяльності передбачає роботу з візуальними відеоефектами – а сюди сміливо можна віднести мистецтво фотографа, анімацію, 3D-моделювання, веб-дизайн та й просто дизайн – знання програми Adobe Photoshop стає необхідністю.

* * *

З технічного погляду комп’ютерну графіку поділяють на двовимірну і тривимірну. В даному курсі ми вивчатимемо двовимірну графіку, а про тривимірну поговоримо у наступному курсі…